Про виставку

Раді повідомити, що з 13 по 15 квітня 2022 року в Одесі на виставкових площах Морвокзалу пройде б’юті-виставка «Технології краси – століття XXI».
Слоган виставки 2022 року – SaveBeauty.
Save Beauty – ідея, що об’єднує як компанії, так і б’юті-майстрів, які розв’язують актуальні проблеми після COVID-19, допомагають зберегти красу та покращити психоемоційний стан клієнта.
Топтеми:
• Save Beauty
• Age Management
• Бьюті-тренди: косметологія, мейкап, перукарське мистецтво, нігтьовий сервіс, парфумерія
• Екологічність продуктів та технологій
• Особистий бренд майстра
• Продажі бьюті-продуктів. Діджитал-технології

Крім експозицій компаній, на виставці «Технології краси-століття XXI» планується:
• Б’юті-нетворкінг: серія бліцпрезентацій технологій, б’юті-продуктів для цільової аудиторії у різних напрямках – косметологія, апаратна косметологія, нігтьовий сервіс, перукарське мистецтво, візаж та ін.
• Демонстраційні майстер-класи на відкритому подіумі
• Креативні фотозони

До 15 лютого квитки можна отримати безплатно.
З 16 лютого вартість квитка – 150 грн.
Час роботи виставки з 10:00 до 18:00.
Зустрічаємось 13-15 квітня 2022 на Морвокзалі!

____________________________________________________________

Виставка «Технології краси – століття XXI» – щорічне місце зустрічі фахівців індустрії краси. Діє на б’юті-ринку України з 1997 року. Об’єднує на своїй платформі професійні та споживчі сегменти індустрії. Працює в форматах виставкової експозиції та програми професійних заходів.

Щорічно в проекті беруть участь сотні компаній. Представлені на виставці марки і бренди обчислюються тисячами. Презентуються сотні новинок.
Учасники виставки – компанії, зайняті в сферах виробництва і дистрибуції професійної косметики, препаратів, технологій, обладнання для салонів краси.

Виставку щорічно відвідує більше 6 тисяч осіб:
– власники, керівники та адміністратори салонів та студій краси, косметологічних і спа-центрів, масажних салонів; фахівці різних напрямків б’юті-сервісу (всього понад 80% від загальної кількості відвідувачів)
– баєри: керівники та фахівці із закупівель роздрібних магазинів, інтернет-магазинів, оптових компаній, медичних центрів, косметологічних клінік, магазинів медтехніки, SPA і фітнес-центрів, салонів краси (близько 10% від загальної кількості відвідувачів)
– кінцеві споживачі б’юті-послуг і продукції (близько 10% від загальної кількості відвідувачів).
Із загальної кількості відвідувачів близько 60% становлять Одеський регіон, близько 30% – регіони України, 10% – Молдову.

Відео та фото з попередніх виставок и можете подивитись у відповідних розділах:

Відео

Фото